Witam na stronie Grzegorza foty. Moją ulubioną tematyką są krajobrazy, samoloty oraz „krakoSkie” klimaty. Życie w Krakowie daje bardzo duże możliwości w każdej z wymienionych dziedzin. Małopolska obfituje w wiele niepowtarzalnych miejsc, które są wdzięcznymi tematami dla fotografów. Przedstawione przeze mnie miejsca to bardzo często popularne lokalizacje. Jednak staram się je pokazywać w mało popularnych porach – najczęściej o wschodzie słońca. Widok promieni słonecznych muskających tatrzańskie szczyty czy podnoszące się z dolin mgły to niesamowity spektakl. Chciałbym poprzez swoje fotografie trochę tej magii przekazać dalej. Drugim oprócz Małopolski regionem chętnie odwiedzanym przeze mnie to województwo świętokrzyskie, które mam nadzieję również uda mi się przedstawić w nieczęsto oglądanych kadrach.
W zakładce „Lotnictwo” miłośnicy fotografii lotniczej znajdą sporą ilość zdjęć związanych z samolotami. Kolekcja zdjęć z lotnisk i pokazów lotniczych z pewnością będzie się ciągle powiększała. Zapraszam.
Moje prace można również oglądać na: Facebook, Instagram, 500px. Linki do moich profili znajdują się na dole strony. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Albo poprzez stronę na Facebooku albo przez e-mail: grzegorzafoty@gmail.com.

Grzegorz